Služby

Moderní a výkonné diagnostické přístroje pro vozy Škoda, VW, Seat, Audi a vozy USA ušetří Váš čas i peníze. V autoservisu Milda Cars najdete kompletní nabídku servisních i rychlo servisních služeb. Naši školení zaměstnanci Vám kvalitně a rychle pomohou s řešením všech Vašich problémů. Důležitý je pro nás osobní přístup nejen k zákazníkovi jako takovému, ale i k danému problému a jeho řešení.


Mechanické opravy

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a renovaci Vašeho auta. Neváhejte a při jakýchkoliv potížích, či jen preventivně navštivte náš autoservis. Samozřejmostí je výměna čelních, bočních a zadních skel na všech typů vozidel.

Pneuservis

V našem pneuservisu nabízíme prodej značkových pneumatik. Dále nabízíme kompletní sortiment pneuservisních prací pro osobní, lehké užitkové vozy včetně mytí kol, plnění pneumatik inertním plynem, opravy defektů.

 

Přestavba na E85

Mazací plán

15.01.2013 07:57
  Mazací plány Vám mohou pomoci při přesném zjištění, jaký olej daný výrobce doporučuje do požadovaného vozidla. Po kliknutí na daný odkaz je vždy velmi podobný postup při výběru užití vozu, značky, modelu a nakonec motorizace. U některých mazacích plánů je možné nalézt i dodatečné informace,...
>>

E 85

17.12.2011 08:24
Ethanol E85 - směs ropného benzínu a až 85% bio-ethanolu. finanční úspora zvýšení výkonu o 10-15% levný provoz nízká pořizovací cena bez nutnosti přídavné nádrže rychlá montáž snížení emisí CO2 až o 70% (vozidlo po úpravě odpovídá normě EURO4) Ethanol E85 je...
>>

Bazárek

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode